Informace o nás

  • Teplicko - ústecká kapela v čele s frontmanem Mikem Vojnarem, doplněná po zdravotních problémech o další vokalisty, hrající southernrockové a bigbeatové pecky v tomto složení:  
  • Michal Mike Vojnar - zpěv                                                                                         Karolína Čermáková - zpěv                                                                                         Markéta Čermáková - zpěv                                                                                         Pavel Omar Bocheza - kytara                                                                                     Miroslav Slávek Vojnar - kytara                                                                               František Fery Vojnar - basová kytara                                                                Petr Štícha - bicí nástroje                                                                                       Víťa Chocholouš - kytara ( pouze jako host, pokud mu dovoluje čas )

Kapela se začla rodit na festivalu Blue Rocket Night 2007 v Teplicích, kde se potkal zpěvák Mike Vojnar s bubeníkem Jirkou Drexlerem a oba se shodli na tom, že dvouletá pauza v hraní je už příliš dlouhá. V hledání dalších členů nebyl problém, jen je přemluvit. Kytarista Jura Machač, se kterým hráli v Big Water byl jasnou volbou. Naštěstí mu nevadí věnovat čas dvěma kapelám a tak vedle Big Water kývnul i na hraní v Last Rebel. Díky hledání zkušeného basáka zavolal Mike kytaristovi Jardovi Vackovi, se kterým hrál v Petr Bultas Bandu. Shodou okolností s basákem Petrem Vydrou zrovna opustili kapelu v Děčíně a byli volní. Nebylo co řešit, koncem ledna 2008 se mohlo začít intenzivně zkoušet. Uprostřed léta doplňuje formaci Mikův brácha Ivoš Vojnar, který se zhostil po marném pátrání v dámských řadách postu vokalisty. V září 2008 dochází ke změně na postu kytaristy. Zahraniční pracovní vytížení Jardy Vacka neumožňovalo zkoušet a vystupovat v rozsahu, na jakém se kapela domluvila a tak byl osloven tehdy šesnáctiletý spolužák Mikova syna Víťa Chocholouš, který se jeví jako perspektivní a pohledná osobnost (narozdíl od staršího zbytku kapely). Ten nabídku přijal a tak se může opět směle vyrazit za publikem. Pro časovou zaneprázdněnost v květnu 2011 končí spoluzakladatel kapely, bubeník Jirka Drexler. Toho nahradil letitý kamarád a skvělý muzikant Petr Štícha (ex - Stará Škola). Na jaře 2012 došlo k zásadnímu poškození hlasivek Mika Vojnara - je nucen okamžitě přestat vyřvávat a díky tomu skončila celá kapela. V létě 2013 se Mikovi (po značném zlepšení hlasivek) začíná rodit v hlavě nápad na akustickou kapelu s více vokalisty, aby hlasivky vydržely. Bez muziky se prostě nedá existovat. Začíná se pomalu zkoušet doma v obýváku. Po sehnání zkušebny se z akustické verze postupně stal opět plnohodnotný bigbít na plný pecky a v dubnu 2014 kapela  - posílená o další zpěváky - vyráží za publikem v nové sestavě.